Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

Pro vnesení důvěry v tento shop zde link na nějaké komentáře na Heureka  či aukru

Objednávky na Slovensko Česká pošta 299Kč, Zásilkovna 109Kč (dobírka možná pouze u Zásilkovny) Čěská pošta nad 2400Kč dopravné zdarma. Zásilkovna nad 1200Kč dopravné zdarma. Účet FIO banka IBAN  CZ2020100000002100347131. Info k platbě dostanete po nákupu v druhém mailu (hned po automatickém potvrzovacím mailu)

 

 

 

 

 

 


Reklamace - Výměna - Vrácení

Vrácení zboží - Výměna - Reklamace 


Vrácení zboží

 Pošlete nazpět a napište mi č.ú.  (buď na kousek papírku a dejte do balíku a nebo mailem tomastronicek@seznam.cz  a jak přijde vrácené zboží tak vám přepošlu peníze na váš účet.  Vrácení zboží ve 14 denní lhůtě je samozřejmostí ale pokud bude zboží v pořádku tak nebude problém i po této době :-) 

Adresa

Tomáš Troníček

Adámkova 661

Hlinsko v Čechách 539 01Výměna velikosti 

 

Pošlete nazpět a napište mi info k výměně velikosti  (buď na kousek papírku a dejte do balíku a nebo mailem tomastronicek@seznam.cz 

V tomto případě platíte poštovné za odeslání zboží ke mě  a já zas vezmu na sebe poštovné k vám.

 

Adresa

Tomáš Troníček

Adámkova 661

Hlinsko v Čechách 539 01

 

Reklamace 

 Pošlete nazpět a napište mi   (buď na kousek papírku a dejte do balíku a nebo mailem tomastronicek@seznam.cz  důvod odstoupení od smlouvy a č.ú. na které mám zaslat vrácenou částku za reklamované zboží.

Adresa

Tomáš Troníček

Adámkova 661

Hlinsko v Čechách 539 01

-------------------------------------------------------------------------------------

Pokud byla objednávka doručována přes zásilkovnu tak je možné využít vrácení opět přes zásilkovnu s tím že cena poštovného by byla po ČR pouze 40Kč.  V případě zájmu mi napište na tomastronicek@seznam.cz a zaslal bych vám štítek v elekronické podobě který si vytisknete a nalepíte na balík a donesete zase do jakékoliv pobočky zásilkovny a jen tam balík předáte (nic neplatíte) S tím že mi přidáte 40Kč na poštovné, které já pak celé zaplatím zásilkovně :)

Pokud budete vracet zboží Českou poštou 

Doporučené psaní - Maximální váha  2Kg. Maximální rozměry 50 × 35 × 5 cm

Doporučený balíček - Maximální váha  2Kg. Maximální rozměry: žádný z rozměrů nesmí přesahovat 60 cm a součet všech tří rozměrů zásilky nesmí přesahovat 90 cm. 

Cenný balík- Maximální hmotnost 20Kč. Maximální: délka nesmí přesahovat 240 cm, součet všech tří rozměrů nesmí přesahovat 300 cm.

Všechny tyto služby jsou levnější než balík do ruky.


Přejeme příjemný nákup BOMBR.CZ :-)